تبلیغات
خوشحالم!
خوشحالمــ! ☺
قالب وبلاگ
تو هفته‌ی پیش تبلیغ فیلم Big Eyes رو تو تلویزیون دیده بودم (با اسم چشم درشت) که می‌خواد ساعت 11 فک کنم دوشنبه بده. از تبلیغش خوشم اومد و اینکه کارگردانشم تیم برتون عزیز بود! ولی اون شب اینقد خسته بودم گرفتم خوابیدم! امروز دوستم گفت این فیلمه رو ببینید عصر میده. (چه تایمای عجیبی میذارن برا تکرار فیلم!) این بود که از خواب عصرم زدم و با وجود اینکه صبح نزدیک سه ساعت فیلم سوم بتمنو دیده بودم (راجع به بتمنم می‌نویسم بعدا) نشستم اینو هم ببینم. (بماند که 20 دقیقه از فیلمو زده بودن!)

(矢印 のデコメ絵文字خطر اسپویل داریم اینجا)

خلاصه‌ی داستان اینه که یه خانوم نقاش که یه سری نقاشیای خاص (از بچه‌هایی با چشمای بزرگ) می‌کشه، با یه آقای مثلا نقاش ازدواج می‌کنه و بعد کم کم تو نمایشگاهایی که میذارن آقاهه میگه نقاشیای زنه برا اونه. و از اونور زنه رو مجبور می‌کنه همچنان براش نقاشی بکشه.

مشکل زنه اعتماد به نفس کمش بود. نمی‌تونست اونطور که باید، خودش هنرشو نشون بده. از اون طرف چون از دست شوهر قبلیش فرار کرده بود و نیاز به تکیه‌گاه داشت (بیشتر به نظرم اومد از نظر مالی)، راحت به مرده اعتماد کرد و باهاش ازدواج کرد. کم کم تو دروغی که خودشم تو ساختنش دخیل بود گم شد و اجازه داد شوهره یه جورایی استثمارش کنه. (حتی تو یه صحنه که دخترش گفت این نقاشیو یادمه مامانم کشیده، هی می‌گفت نه شبیهش بوده و این حرفا.) با اینکه در نهایت تونست ثابت کنه اینا کار خودشه، اما ضرر کرد دیگه.

این چیزا خیلی به نظرم مهم اومد. مخصوصا برا من که تازگی اعتماد به نفسم کم شده. حالا نه در این حد ولی واقعا دیدم تهش چی می‌تونه بشه!
طبقه بندی: ببینیم!، 
[ جمعه 2 مهر 1395 ] [ 19:34 ] [ فاطمه ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره‌ی وبلاگ


فاطمه‌م :) متولد آبان 73. تهران.
سالِ آخرِ یکی از رشته‌هایِ دانشکده فنیِ یکی از دانشگاه‌ها! :دی
کتاب خوندن دوست دارم و تا حدی فیلم دیدن. همچنین عکاسی، با موبایل البته!
و تلاشم اینه که با کوچکترین چیزها خوشحال باشم! :)
اینجا برام مثل یه دفترچه خاطراته که توش بیشتر برا دل خودم می‌نویسم...
بلاگ‌ها و سایت‌هایی که سر می‌زنم :)
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | بک لینک | خرید بک لینک